Booking.com

Hemen rezervasyon yap

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Egenin en güzel adasında bir süre yaşamak, tatil yapmak ve çalışmak isterseniz, bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

FİYATLAR VE REZERVASYON

PDF Yazdır E-posta

Akvaryum Otel’de siz konuklarımız için hiçbiri ötekine benzemeyen 15 adet odamız mevcut. Bu fiyatlandırmayı yaparken oldukça zorlandık ama belli kriterleri göz önünde bulundurarak 4 çeşit oda tipine indirgedik ve buna göre fiyatlandırmamızı yaptık. 2016 yılı boyunca sizleri aşağıdaki fiyatlarımız ile ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

1. tip oda standart oda olup üst standartlardadır ve iki kişi kahvaltı ve kdv dahil gecelik fiyatı 300 TL’dir.

2. tip oda, standart oda büyüklüğünde olup üst katta ve leb-i derya oldukça büyük terasa sahiptir. Bu odada iki kişi kahvaltı ve KDV dahil gecelik fiyat 350 TL’dir.

3. tip oda biraz daha büyük olup yine üst kattadır, nefis terası, jakuzisi ve şöminesi vardır. Bu odalarda iki kişi kahvaltı ve KDV dahil gecelik fiyat 400 TL’dir.

4. tip oda bahçe katında olup, kendi balkonu ve her türlü donanımı ile 4 kişiye kadar rahatlıkla kalınabilecek büyüklükte suit odadır. Bu odalar kahvaltı ve KDV dahil 600 TL’dir.

Rezervasyonlarınızı 0532 746 46 18 ve 0 542 808 20 17 nolu telefonlardan gerçekleştirebilirsiniz.
(LÜTFEN SAAT 09:00 A.M. 24:00 P.M. ARASI ARAYINIZ)

Rezervasyon İptali:
Rezervasyon iptali  konaklama tarihinden 7 gün veya daha öncesinde yapıldığı takdirde tahsil edilen depozito, tamamiyle iade edilir, daha sonra yapılan rezervasyon iptallerinde otel depozitoyu geri ödemez.

 

Akvaryum Otel Bozcaada

ŞARABIN VE ÜZÜMÜN ADASI

 

Bozcaada'nın merkezinden, yani limandan 7 km uzaklıkta, adanın güneydoğu ucunda, akvaryum koyunun içinde bulunan Akvaryum Otel, yaz - kış konuklarımızı ağırlayabilmek için, her türlü donanıma sahip olarak, 2010 yazında, yenilenerek hizmete açıldı.

Devamı...

Haluk Şahin...

BOZCAADA
TROYA’NIN ADASI

Çağlar boyunca Bozcaada (Tenedos), Homeros’un tanıklığına dayanılarak,  Troya’nın  karşısındaki  ada olarak tarif edilmiş.  Bu tarif uyarınca gezginler “kayıp” Troya’yı  hep Tenedos’un karşısında aramışlar.  Ve sonunda, bulmuşlar da.  Schlieman’ın “Hisarlık”ta keşfettiği Troya gerçekten adanın karşısına düşüyor.  Biraz da bunu hatırlatmak için,  her yıl düzenlediğimiz Homeros okumasını Troya’yı gören sahilden yapıyoruz...

Devamı...

Rüstem Aslan...

TROYA -TENEDOS
Mitolojinin Adası

 

Uygarlıklar denizi Ege’nin kuzeyindeki, gözlerden uzak, küçük bir ada olan Tenedos’un binlerce yıl önce Troia Savaşı ile başlayan ve Homeros’un ölümsüz destanları İlyada ve Odysseia ile devam eden kültür serüvenindeki yeri büyüktür.

M.Ö. 2. binin sonlarındaki Ege ve Akdeniz coğrafyasına hükmeden Miken, Hattuşa ve Mısır yüksek kültürlerinin, Troia Savaşı’nın hemen öncesi ya da sonrasında büyük bir felaketle sona ermesi;

Devamı...

Ali Saydam...

YORULDUĞUNUZ OLUR MU HİÇ?

 

Fiziki yorgunluğu kastetmiyorum... Sorunların üstünüze üstünüze gelip sizi iyice daralttığı durumlardaki yorgunluk... İşte o zamanlarda yapacağınız işlerden biri kalkıp Bozcaada'ya gelip Akvaryum Otel'e yerleşmek olmalı...

Devamı...